Częste promocje w salonach urody – DepilConcept
28 lis 2018

Częste promocje w salonach urody – DepilConcept

Post by Redaktor

Franczyzobiorca DepilConcept może uruchomić salon urody za 50 tys. zł.

DepilConcept to sieć salonów urody oferujących kompleksowe usługi trwałej depilacji. Firma wykorzystuje do tego celu urządzenia oparte na technologii fototerapii.

– W tak małym biznesie, jakim jest dwu-, trzyosobowy gabinet urody , należy skoncentrować się na sprzedaży jednej podstawowej usługi i dążyć do osiągnięcia rentowności w tej niszy, a nie

rozdrabniać się na sprzedaż wielu różnych usług. Wychodząc naprzeciw franczyzobiorcom, którzy mają problemy z pozyskaniem kapitału na inwestycje, opracowaliśmy koncepcję otwarcia gabinetu za 50 tys. zł – mówi Mariusz Włoczkowski, dyrektor ds. rozwoju sieci DepilConcept. – Do końca 2012 roku chcielibyśmy otworzyć 5-10 rentownych gabinetów w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców.

W sieci DepilConcept działa jedna placówka własna i cztery franczyzowe. W najbliższym czasie powstaną dwa nowe gabinety, m.in. w Rzeszowie.

Inwestycja we własny salon DepilConcept waha się od 50 do 120 tys. zł netto. Miesięczna opłata licencyjna wynosi 1 tys. zł, tyle samo trzeba co miesiąc wpłacać na fundusz marketingowy. Przyszły franczyzobiorca musi mieć lokal o powierzchni od 30 do 50 m1, w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych. Centrala zapewnia wsparcie przy wyszukiwaniu lokalu i pomaga wybrać najlepszą lokalizację.

Koszty prac remontowych wahają się od 5 do 15 tys. zł w zależności od stanu technicznego lokalu. Partnerzy DepilConcept mogą liczyć na pomoc i doradztwo zarówno w trakcie przygotowań do otwarcia placówki, jak i przez cały okres jej funkcjonowania. Franczyzobiorca przechodzi szereg szkoleń oraz otrzymuje dostęp do materiałów reklamowych. Ma również wyłączność terytorialną na danym obszarze.

Tags: ,

0 Comments

Leave a Comment